Kontakt oss

Generelle henvendelsar sendast til post@voldaorstaflyklubb.no, ønsker du å komme i direkte kontakt med enkeltpersonar – sjå kontaktinformasjon under.

StyretNamnE-mailTlf
LeiarAudun Klevaudun@voldaorstaflyklubb.no924 11 612
NestleiarFredrik Bjørnesethfredrik@voldaorstaflyklubb.no954 70 227
KasserarKjetil Svenkerudkjetil.svenkerud@xi.no913 68 065
StyremedlemTore Rellingtore@voldaorstaflyklubb.no916 94 114
StyremedlemJon Palmstrømjonpalms@gmail.com934 39 805
StyremedlemOddvar Strandoddvar@voldaorstaflyklubb.no958 39 750
StyremedlemPer Ivar Solheimperivar@voldaorstaflyklubb.no918 52 771
StyremedlemHelge Kvam Karbøhelgekarboe@gmail.com417 58 796
StyremedlemKjell Sætrevikkjell.satrevik@skanska.no975 48 328

FunksjonarNamnE-mailTlf
Teknisk leiarWerner Riksheimwerner@voldaorstaflyklubb.no908 96 202
TeknikarPer Ivar Solheimlilo65@hotmail.com918 52 771
TeknikarMartin Bolmebolme90@live.no924 93 852
Kontaktperson modellflyKjell Sætrevikkjell.satrevik@skanska.no 975 48 328
Operativ LeiarFredrik Bjørnesethfredrik@voldaorstaflyklubb.no954 70 227
Flytryggingsleiar
Skulesjef – MotorRuben Stenevikruben.stenevik@gmail.com‭995 26 449
Skulesjef – MikroPer Ivar Solheimlilo65@hotmail.com918 52 771
IT/Web ansvarlegHelge Kvam Karbøhelgekarboe@gmail.com417 58 796
ID-Kort ansvarlegWerner Riksheimwerner@voldaorstaflyklubb.no907 60 185
FuelansvarlegKnut Arne Nygårdknut.arne@nygard.email997 33 385

Flyskulen, avd. MotorflyNamnTlfEmail
SkulesjefRuben Stenevik995 26 449ruben.stenevik@gmail.com
InstruktørFredrik Bjørneseth954 70 227fredrik@voldaorstaflyklubb.no
InstruktørPatrik Andersson951 64 091paander66@gmail.com
InstruktørStig Olov Holm919 95 904stig.holm@telia.com
Flyskulen, avd. SportsflyNamnTlfEmail
Skulesjef og instruktørPer Ivar Solheim91852771lilo65@hotmail.com

FlytjenestenNamnTlfEmail
LeiarTore Relling91694144tore.relling@gmail.com
NestleiarJon Palmstrøm934 39 805jonpalms@gmail.com
For generelle henvendelser retta mot Flytjenesten send e-post til flytjenesten@voldaorstaflyklubb.no og sett ein av oss gjerne på kopi.